Edit Content

TVOIKROKY.COM

НАША ІСТОРІЯ

Про Нас

«Ми хочемо діяти: розвивати себе й інших, щоб бути корисними своїй країні і світу загалом…» молодь - співзасновники Міжнародного Ком’юніті «Людство» (жовтень, 2022)

Mini-EdCamp стане стартовою подією діяльності Міжнародного
Ком’юніті для молоді «Людство», яке є ініціативою від української молоді заради розвитку кожного та кожної як повноцінних громадян світу. Функціонуватиме як спільнота прогресивної та цілеспрямованої молоді, яка націлена на пошук себе, свого місця у світі та однодумців й однодумниць з якими можна змінювати себе та світ довкола.

 

Дитячий EdCamp - подія, яка організована за дитячими запитами та
потребами. Ведучими події виступають самі діти, які створили програму, обрали тему та напрями роботи, запросили спікерів та експертів, досвід яких їм цікавий та у яких хочуть навчатися, що матиме позитивний вплив на мотивацію української молоді навчатися та розвиватися заради свого майбутнього та
впевненого завтра.

Наша Команда

Ми впевнені, що Міжнародне Ком’юніті «Людство» загалом та дитячий EdCamp зокрема стануть ще одною цеглинкою в побудові сильного, освіченого та щасливого українського суспільства.

Анна Димитрова

Співзавсновниця "Людства"

Святослав Саров

Графічна сфера

Даніїл Леонов

Технічна підтримка

Марія Ликова

Дизайнер

Оксана Словік

Авторка проєкту

Владислав Сергієнко

Координатор проєкту

Алла Козенко

Менеджерка

СТАТИСТИКА

0 +
учасників
0
спікерів
0
вертикалей та горизонталей
0
таємних гостей

МІСЦЕ ПОДІЇ

Платформа

Не прогав можливості бути присутнім на крутій події!

Усі сесії нашої події будуть відбуватися на платформі Microsoft Teams. Якщо Ви хочете підʼєднуватися зі свого смартфона, просимо заздалегідь завантажити додаток.

Створювати акаунт (реєструватися) не потрібно, Ви отримаєте посилання на створену конференцію на свою електронну адресу.

ЧЕКАЄМО

join us!

Don’t miss out on the entertainment and fun!

error: Вміст захищений!