Авторська легенда про Комʼюніті “Людство”

 Авторська легенда про Комʼюніті “Людство”

Привіт, друзі! Сідайте  найзручніше, беріть улюблені напої та смаколики й захоплюючого вам читання.

Після прочитаної легенди, Вам потрібно знайти слова, що складатимуть фразу-назву нашого проєкту Міжнародного Ком’юніті “Людство”.

 💭️ 💫 Легенда про країну Спільнодія бере свій початок в часи стійкості та сили, незламності та нездоланності, коли добро боролось зі  злом, світло протистояло темряві, планета залежала від містичного впливу чотирьох напрямів світла. Космос тоді представлявся виниклим з Хаосу. І одного разу у черговий Галактичний рік із сплетіння семи над’яскравих зір Чумацького Шляху, з’явилася Машина Часу. На ній були Всезнаючий Розум та Всемогутня Дія. Вони летіли в майбутнє рятувати планету від бездіяльності, адже на ній відбувалася глобальна катастрофа від невмілого користування добротою і вчинком, інтелектом та емоціями. Пасивність дізналася про політ Всезнаючого та Дії і вирішила їм завадити, бо була впевнена, що без Дії Розум насолоджуватиметься життям сповна, буде належати лише їй, стане більш розслабленим, сконцентрованим на розвагах,  відпочинку та неробстві. Вона пошкодила їхню машину для того, щоб Розум зрозумів – працелюбство тільки заважає жити. 

🛩️ Під час їхнього польоту Машина Часу потрапила до Чорної діри. Таким чином, самі того не знаючи, Розум та Дія опинилися на планеті Спільнодія. Поки Всезнаючий намагався відремонтувати Машину, Всемогутня знайшла карту місцевості, але це була неправдива карта, її підробила Пасивність. Тому Дія заблукала. Розум та Дія почали невпинно шукати одне одного, блукаючи краєвидами та місцинами незнайомої для них планети.

🌈 Вони були в захоплені від побаченої краси Спільнодії. На їхньому шляху зустрічалися якісь дивні люди, чимось схожі на них. Всі були настільки різними, але водночас цікавими, неповторними, особливими. Подорожуючи невідомими краями, молоді люди збирали квіти на полонинах, де їх манив п′янкий запах цвітіння Карпат. Милувалися неймовірними краєвидами синьооких Волинських озер. Затамувавши подих чудувалися від таємничості Львівських замків. Надихнулися енергетикою Преображенського печерного монастиря на Луганщині. Бачили довгу гряду крейдяних пагорбів, схожих на невеликі гори, що простягнулася на кілька десятків кілометрів уздовж річки, що на Харківщині.  

✨ Мали можливість спостерігати за весняними первоцвітами і на власні очі бачити цвітіння магнолій, відчути їхній п’янкий аромат у Кременецькому ботанічному саду на Тернопільщині. Побували у Палаці Потоцьких, що по праву вважається кращим зразком класицизму та архітектури XVIII ст. Вінничини. Подивилися ролик про футбольний клуб у відеогалереї краєзнавчого музею під найбільшим у світі квітковим годинником на Дніпропетровщині Задивлялися до  глибокого каньйону із річкою старовинного міста Кам’янець-Подільський на Хмельниччині. Мріяли ввечері під яскраво-червоним розжареним сонцем, що ніби пірнає у насичено малинові хвильки, які лагідно перефарбовуються у водах Київського моря. Милувалися унікальними заповідними територіями та Рожевим озером на Херсонщині. Спостерігали, як верби і дуби тягнуть гілки до води, річка неспішно рухається, водяні лілії квітнуть, лелеки літають біля Блакитного озера на Донеччині. Побували у Житомирському музеї космонавтики де й донині зберігаються унікальні документи, фотографії та пам’ятки історії. Як не старалися, та не змогли обійняти 700-річний дуб придніпровських дубових лісів Запоріжжя. Залюбки мандрували у штольнях, катакомбах і печерах Кочубеївського рудника Кіровоградщини. Поласували медовими кавунами, спускаючись Потьомкінськими сходами Приморського бульвару Одеси. Були захоплені величчю літака-пам′ятника у Прилуках Чернігівщини. Відвідали збудований у стилі бароко театр у Чернівцях – справжню перлину Буковини. Були приємно вражені величчю міського парку динозаврів на Полтавщині. Відчули неймовірний подих історії, що пронизує кожен метр землі і кожен камінь у кладці древніх стін Ольвії – заповідника Миколаївщини. Прогулялися Англійським парком у оточенні Купідона та Платона, перейшли Кам’янку по Венеціанському містку, пройшлися вздовж Єлисейських полів і потрапили на острів кохання в Софіївському парку на Черкащині. 

🥰 Розум та Дія не могли нічого зрозуміти. Їм здавалося, що це казка. Таке відчуття, ніби з ними щось відбувається. Кожної миті вони ставали іншими, змінювалися, відкриваючи у собі щось нове, незвичне, що світилося теплом і добротою в їхніх діях. Із кожним днем Розум до безтями закохувався у Дію. А Дія вже не уявляла свого життя без Розуму. І ось момент воз′єднання настав. Одного осіннього дня, коли надворі йшов неймовірно замріяний дощ, граючи із сонцем своїми різнокольоровими краплями,  вони, зачаровані діяльнісним різнобарв′ям надзвичайно розумних і мудрих, безмежно щасливих людей довкола, унікальністю їхніх рідних містечок та сіл, переповнені своїми неймовірними почуттями, зустрілися у місті, яке потім назвали Ком’юніті української молоді «Людство».  І це зовсім не містика. Це кохання. Бо Розум без Дії, як людина без кисню. Так і з′явилася країна любові – Спільнодія.

🤓 Ну що, прочитали? Що вас захопило? Що запам’яталося найбільше? І от тепер ви точно впораєтеся із завданнями нашого командного квесту. 

Вам потрібно знайти слова, що складатимуть фразу-назву нашого проєкту Міжнародного Ком’юніті “Людство”.

Отож, вдалого пошуку вміло прихованих слів. Вперед!

Завдання

1️⃣ Перше слово вже чекає, воно є останнім у першому реченні і вжите в середньому роді.

2️⃣ Друге слово – це відповідь на запитання: “Куди летіли Розум та Дія, щоб врятувати планету від бездіяльності?”

3️⃣ Третім – є перша буква слова, яке знаходиться між словами “праву” і “краще”.

4️⃣ Четверте – це слово, яке вказує у чому світилося теплом і добротою щось нове й незвичне.

5️⃣ Останні два слова цієї фрази повідомлять вам для кого створене Ком’юніті “Людство”

✅ Надсилайте свої відповіді за цією формою: https://forms.gle/z6gzds38XEYJRr8c7